Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
Anahtar Kelime Kategori Alt Kategori
Bulunan Kayıt Sayısı : 9
Arsmodel
Aydinli yolu cad. Şenlik sok. No:2/a-c Alt Kaynarca  
Pendik / İstanbul

Ürün geliştirme süreci genel olarak, ürünün endüstriyel tasarımının oluşturulmasının ardından, gerekli mühendislik çalışmalarının tamamlanması ve seri üretim aşamasına gelinmesi olarak özetlenebi... Firma Detayları için Tıklayınız.

As Model
Ferhatpaşa Cad Asil San Sitesi 2.Blok 2.Kat No:103 Bayrampaşa  
 / İstanbul

1972 Yılında Ahmet İLİ tarafından kurulmuştur. Firma o yıllarda sanayinin ihtiyacı olan alanlarda makina modelciliği konusunda değerli müşterilerine çeşitli hizmetler sunmuştur. Bu hizmetler sırasıyla teknik resim üzerinden veya numune... Firma Detayları için Tıklayınız.

Doğu Marmara ABİGEM
GOSB Teknopark 2. Uretim Binası 5. Unite  
Gebze / Kocaeli

“İş Geliştirme Merkezi” uygulamalarının Türkiye’deki ilk örneklerinden olan Doğu Marmara  Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş., yenilikçi Küçük ve Orta Öl&cced... Firma Detayları için Tıklayınız.

Elfjet Mühendislik Ltd. Şti.
Güzeller OSB İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No:2 B3 Blok İşyeri No:1  
Gebze / Kocaeli

Elfjet Mühendislik 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Hizmet çeşitliliği ile çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek Türk Sanayisine katkıda bulunmayı ve tüm faaliyetlerini dünya teknolojileri seviyesinde yü... Firma Detayları için Tıklayınız.

Infotron AŞ
Merkez: Prof.Dr.Fahrettin Kerim Gökay Cad.No.25 Altunizade - İstanbul Şube: IMES Organize Sanayi Sitesi B Blok 205 Sok. No 42 34776 Dudullu - Ümraniye / İstanbul 
 / 

Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Haziran 1994'te kurulan infoTRON, bugün İstanbul, ODTÜ Teknopark-Ankara, Münih, ve Dubai ofisleri, TEKSEB-TUBITAK MAM ve IMES Organize Sanayi B&o... Firma Detayları için Tıklayınız.

Novimod
Osman Yılmaz Mahallesi İstasyon Caddesi No: 603  
Gebze / Kocaeli

NOVİMOD Hızlı İmalat Teknolojileri 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız; günümüz teknolojisinde, araştırma ve geliştirme (AR-GE) ürün geliştirme (ÜR-GE) çalışmaları yapan firmaların, bilimsel öğren... Firma Detayları için Tıklayınız.

Plus90
TUBİTAK MAM Teknoloji Serbest Bölgesi  
Gebze / Kocaeli

+90 zengin makine parkı ve teknolojisiyle, kaliteli mühendislik bilgisi ve tecrübeleriyle 10 yıldır hizmet vermektedir.

+90 Hızlı Prototip ve Hızlı Kalıplama Servisleri her t&u... Firma Detayları için Tıklayınız.

Sinerji Polimer
1203/3 Sokak No:3/B Kat:1   
Yenişehir / İzmir

Elde ettiğimiz bilgi birikimimizi ve tecrübemizi sizlere daha iyi aktarabilmek ve daha iyi hizmette bulunabilmek amacıyla firmamız, Hızlı Prototipleme&nb... Firma Detayları için Tıklayınız.

Tekno Ticaret İthalat İhracat
Merkez: ATA2 Sit.Erguvan Cd.N.32 Üsküdar - İstanbul Üretim-Depo: Cemal Gürsel Cd.Gürgen Sk.N:3 ÜstKaynarca-Pendik/İstanbul 
 / 

Firmamız kalıplama ve modellemede kullanılan poliüretan ve epoksi bloklar, sıvı ve pasta ürünlerin satışını yapmaktadır.

Ayrıca, düşük basınç sistemleri ile az sayıdaki plastik muadili parçaların üret... Firma Detayları için Tıklayınız.

Bulunan Kayıt Sayısı : 9
Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
   Aktif Ziyaretçi :1 Bugün Tekil :204 Bugün Çoğul :204 Toplam Tekil :10090 Toplam Çoğul :89814 Ip :54.164.198.240