Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
Anahtar Kelime Kategori Alt Kategori
Bulunan Kayıt Sayısı : 8
Arsmodel
Aydinli yolu cad. Şenlik sok. No:2/a-c Alt Kaynarca  
Pendik / İstanbul

Ürün geliştirme süreci genel olarak, ürünün endüstriyel tasarımının oluşturulmasının ardından, gerekli mühendislik çalışmalarının tamamlanması ve seri üretim aşamasına gelinmesi olarak özetlenebi... Firma Detayları için Tıklayınız.

As Model
Ferhatpaşa Cad Asil San Sitesi 2.Blok 2.Kat No:103 Bayrampaşa  
 / İstanbul

1972 Yılında Ahmet İLİ tarafından kurulmuştur. Firma o yıllarda sanayinin ihtiyacı olan alanlarda makina modelciliği konusunda değerli müşterilerine çeşitli hizmetler sunmuştur. Bu hizmetler sırasıyla teknik resim üzerinden veya numune... Firma Detayları için Tıklayınız.

Ay Tasarım
2914. Sokak Mali Kent Sitesi 6/4 Çayyolu  
 / Ankara

HIZLI PROTOTIPLEME    

Ay Tasarım, Hızlı Prototipleme konusunda Türkiye'nin öncü ve lider firmalarından birisidir. Sahip olduğu büyük bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, müşterilerine entegre h... Firma Detayları için Tıklayınız.

Defne Mühendislik Ltd. Şti.
Mimar Sinan Mahallesi YEDPA Ticaret Merkezi E.Caddesi No:31-32 Ataşehir  
 / İstanbul

Firmamız yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmak üzere 2005 yılında kurulmuştur. Yeni ürün tasarımı yapmak isteyen, ürününe yenilik getiren, mevcut &uu... Firma Detayları için Tıklayınız.

Elfjet Mühendislik Ltd. Şti.
Güzeller OSB İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No:2 B3 Blok İşyeri No:1  
Gebze / Kocaeli

Elfjet Mühendislik 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Hizmet çeşitliliği ile çağdaş teknolojiyi yakından takip ederek Türk Sanayisine katkıda bulunmayı ve tüm faaliyetlerini dünya teknolojileri seviyesinde yü... Firma Detayları için Tıklayınız.

Infotron AŞ
Merkez: Prof.Dr.Fahrettin Kerim Gökay Cad.No.25 Altunizade - İstanbul Şube: IMES Organize Sanayi Sitesi B Blok 205 Sok. No 42 34776 Dudullu - Ümraniye / İstanbul 
 / 

Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Haziran 1994'te kurulan infoTRON, bugün İstanbul, ODTÜ Teknopark-Ankara, Münih, ve Dubai ofisleri, TEKSEB-TUBITAK MAM ve IMES Organize Sanayi B&o... Firma Detayları için Tıklayınız.

Novimod
Osman Yılmaz Mahallesi İstasyon Caddesi No: 603  
Gebze / Kocaeli

NOVİMOD Hızlı İmalat Teknolojileri 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız; günümüz teknolojisinde, araştırma ve geliştirme (AR-GE) ürün geliştirme (ÜR-GE) çalışmaları yapan firmaların, bilimsel öğren... Firma Detayları için Tıklayınız.

Yüksel Ltd. Şti.
Ahi Evran Blv. Ahi İş Mrk. No:23/31 A-B-C Ostim  
 / Ankara

Tüm katı modelleriniz ve CAD çizimlerinizi sadece bir kaç gün – hatta bir kaç saat içerisinde- DIMENSION UPrint veya OBJET Alaris30 yada Roland MDX-40A 4 eksen CNC ile görsel ve/veya fonksiyonel prototip... Firma Detayları için Tıklayınız.

Bulunan Kayıt Sayısı : 8
Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
   Aktif Ziyaretçi :1 Bugün Tekil :181 Bugün Çoğul :181 Toplam Tekil :10090 Toplam Çoğul :89791 Ip :54.164.198.240