Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
Anahtar Kelime Kategori Alt Kategori
Bulunan Kayıt Sayısı : 8
Arsmodel
Aydinli yolu cad. Şenlik sok. No:2/a-c Alt Kaynarca  
Pendik / İstanbul

Ürün geliştirme süreci genel olarak, ürünün endüstriyel tasarımının oluşturulmasının ardından, gerekli mühendislik çalışmalarının tamamlanması ve seri üretim aşamasına gelinmesi olarak özetlenebi... Firma Detayları için Tıklayınız.

As Model
Ferhatpaşa Cad Asil San Sitesi 2.Blok 2.Kat No:103 Bayrampaşa  
 / İstanbul

1972 Yılında Ahmet İLİ tarafından kurulmuştur. Firma o yıllarda sanayinin ihtiyacı olan alanlarda makina modelciliği konusunda değerli müşterilerine çeşitli hizmetler sunmuştur. Bu hizmetler sırasıyla teknik resim üzerinden veya numune... Firma Detayları için Tıklayınız.

Ay Tasarım
2914. Sokak Mali Kent Sitesi 6/4 Çayyolu  
 / Ankara

HIZLI PROTOTIPLEME    

Ay Tasarım, Hızlı Prototipleme konusunda Türkiye'nin öncü ve lider firmalarından birisidir. Sahip olduğu büyük bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, müşterilerine entegre h... Firma Detayları için Tıklayınız.

Doğu Marmara ABİGEM
GOSB Teknopark 2. Uretim Binası 5. Unite  
Gebze / Kocaeli

“İş Geliştirme Merkezi” uygulamalarının Türkiye’deki ilk örneklerinden olan Doğu Marmara  Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş., yenilikçi Küçük ve Orta Öl&cced... Firma Detayları için Tıklayınız.

FİGES A.Ş.
ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü 16059 Nilüfer   
 / Bursa

FİGES A.Ş. 1990 yılında kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Tasarım, analiz ve test mühendislerinden oluşan uzman kadrosuyla Savunma, Havacılık ve Otomotiv sektöründe konsept tasarımından prototip imalatına kadar bir alanda anahtar... Firma Detayları için Tıklayınız.

Infotron AŞ
Merkez: Prof.Dr.Fahrettin Kerim Gökay Cad.No.25 Altunizade - İstanbul Şube: IMES Organize Sanayi Sitesi B Blok 205 Sok. No 42 34776 Dudullu - Ümraniye / İstanbul 
 / 

Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla Haziran 1994'te kurulan infoTRON, bugün İstanbul, ODTÜ Teknopark-Ankara, Münih, ve Dubai ofisleri, TEKSEB-TUBITAK MAM ve IMES Organize Sanayi B&o... Firma Detayları için Tıklayınız.

Perem Design
1203/11 Sokak No:4 Kat:6 D:618 Karahasan Atlı İş Merkezi Yenişehir  
 / İzmir

Türkiye'de otomotivin önde gelen büyük firmalarında geçen 15 yıllık tasarım, üretim ve pazarlama tecrübemizle Perem Design olarak Kobi'lere gerek tasarım, gerek imalat ve gerekse pazarlama konularınd... Firma Detayları için Tıklayınız.

Yüksel Ltd. Şti.
Ahi Evran Blv. Ahi İş Mrk. No:23/31 A-B-C Ostim  
 / Ankara

Tüm katı modelleriniz ve CAD çizimlerinizi sadece bir kaç gün – hatta bir kaç saat içerisinde- DIMENSION UPrint veya OBJET Alaris30 yada Roland MDX-40A 4 eksen CNC ile görsel ve/veya fonksiyonel prototip... Firma Detayları için Tıklayınız.

Bulunan Kayıt Sayısı : 8
Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
   Aktif Ziyaretçi :1 Bugün Tekil :210 Bugün Çoğul :210 Toplam Tekil :10090 Toplam Çoğul :89820 Ip :54.164.198.240