Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
Anahtar Kelime Kategori Alt Kategori
Ay Tasarım
2914. Sokak Mali Kent Sitesi 6/4 Çayyolu  
 / Ankara
Tel:0 312 241 18 04    
Web:www.aytasarim.com   E-posta:bilgi@aytasarim.com   

HIZLI PROTOTIPLEME    

Ay Tasarım, Hızlı Prototipleme konusunda Türkiye'nin öncü ve lider firmalarından birisidir. Sahip olduğu büyük bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde, müşterilerine entegre hızlı prototipleme hizmeti sunabilmektedir. Bu sayede Ay Tasarım müşterileri, tavsiyelerimiz doğrultusunda dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan SLS, SLA, OBJ, FDM gibi yaklaşık 20 prototipleme yöntemini ve sayısız malzeme seçeneğini kullanabilmektedir.

3B TARAMA       

Ay Tasarım'ın üstün tecrübesi ve bilgi birikimi ile tesine mühendislik gereksinimlerinizi kısa sürede sonuçlandırın. Ay Tasarım'ın sahip olduğu Lazer Tarama ya da Endüstriyetel BT tarama (industrial CT) yöntemlerinden biri ile kapı kapı dolaşmayı bırakın. Ay Tasarım'ın tarama ölçülerinde teorik olarak limit yoktur.

 BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM

Bilgisayar Destekli Tasarım (BDT), mimarlar, mühendisler, sanatçılar ve benzerleri tarafından 2 ya da 3 boyut tabanlı bilgisayar yazılımları kullanılarak yapılan tasarımdır. Bilgisayar Destekli Üretim (BDÜ), BDT ile oluşturulan nesnelerin üretim ile doğrudan ilişkilendirilmesidir. Tipik bir BDT/BDÜ sürecinde, tasarımcı skeç aşamasından sonra nesneyi gerçek boyutlarıyla ve toleranslarıyla bilgisayar ortamında oluşturur. Oluşturulan nesne anında CNC tezgâhlarında üretime hazırdır. Ay Tasarım, BDÜ hizmetini kısıtlı olarak verebilmektedir. BDÜ sürecinin ayrılmaz parçası olan makine parkı, hizmet amaçlı yapımızda bulunmamaktadır. Ancak pahalı ekipman, insan gücü ve yazılım gerektiren BDT ve BDÜ’nün yazılım aşamasında ay tasarım, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.


Hızlı prototip imalatı, endüstriyel tasarım, 3 boyutlu tarama, tersine mühendislik

Ait olduğu Kategorin Listesi;

ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ » Tersine Mühendislik
ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ » Hızlı prototip imalatı
ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ » Endüstriyel tasarım
ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ » 3 Boyutlu tarama
Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
   Aktif Ziyaretçi :1 Bugün Tekil :178 Bugün Çoğul :178 Toplam Tekil :10090 Toplam Çoğul :89788 Ip :54.164.198.240