Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
Anahtar Kelime Kategori Alt Kategori
Defne Mühendislik Ltd. Şti.
Mimar Sinan Mahallesi YEDPA Ticaret Merkezi E.Caddesi No:31-32 Ataşehir  
 / İstanbul
Tel:0 216 471 07 51    Faks:0 216 471 07 52   
Web:www.defnemuhendislik.com   E-posta:dfn@defnemuhendislik.com   

Firmamız yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmak üzere 2005 yılında kurulmuştur. Yeni ürün tasarımı yapmak isteyen, ürününe yenilik getiren, mevcut ürününü iyileştirmek isteyen üretim yapan veya servis veren firmalara mühendislik tasarım hizmeti vermektedir. Günümüzün En kısa sürede, en yüksek kalitede günümüzün ileri teknolojisinden faydalanarak ve uzman ekibi ile mühendislik tasarım ve Ar-Ge konularında hizmet vermektedir.

Gerek kobilerin, gerekse ana sanayi firmaları mühendislik ve tasarım ihtiyaçlarını kendi bünyelerindeki ekipler ile karşılamaktadır. Ancak firmaların bütün uzmanlıkları kendi bünyelerinde tutmaları maliyet artışına ve dinamik yapının azalmasına neden olmaktadır. Defne Muhendislik ürün tasarımı, ürün geliştirme, tersine mühendislik (geriye dönük mühendislik), 3 boyutlu optik tarama, ölçüsel kalite kontrol ana konu başlıklarında firmaların ihtiyaç duyduğu uzmanlıkları tecrübesi ve kalitesiyle sağlamaktadır.

Otomotiv, dayanıklı tüketim, tekstil, savunma sanayi ana sanayi ve yan sanayi firmalarına hizmet veren firmamız tek bir parça, montajlı ürün grubu, kalıp, aparat, fikstür gibi farklı ürün gruplarının tasarım, geliştirme, kalite kontrol, tersine mühendislik (geriye dönük mühendislik) çalışmalarının yanı sıra; konsept tasarımdan seri üretime kadar olan mühendislik ihtiyaçlarına ayrı ayrı ve bir bütün olarak proje yaklaşımı ile mühendislik hizmeti vermektedir.

Bünyesindeki gerek kadrosu gerekse yüksek teknoloji donanımları ile müşterilerine en hasas ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Breuckmann optoTOP-HE, optoTOP-SE, AICON, CATIA, Rapidform ve Top-Solid teknolojilerinin yardımı ile müşterilerine en üst düzeyde mühendislik desteğini sunmaktadır.


Optik tarama hizmetleri

Ait olduğu Kategorin Listesi;

ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ » Tersine Mühendislik
ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ » 3 Boyutlu tarama
Marka Yan Sanayi Geliştirme Projesi | Kocaeli Sanayi Odası |
   Aktif Ziyaretçi :1 Bugün Tekil :185 Bugün Çoğul :185 Toplam Tekil :10090 Toplam Çoğul :89795 Ip :54.164.198.240